MAGICZNY BAL ANDRZEJKOWY 2019

 Za nami kolejny Bal w Marina Mielno Z widokiem na jeziorze w Restauracji Biała Dama... MAGICZNY BAL ANDRZEKOWY 2019 

Ach co to był za bal... nasi goście jak zwykle bardzo wysoko postawili poprzeczkę dla każdej z następnych imprez u nas...   było MAGICZNIE !!!  Dziękujemy wszystkim gościom za wspaniałą zabawę, 100% frekwencję , ich humor, zdolności taneczne i przemiła atmosferę...  dziękujemy za słowa uznania, miłe gesty i za to że jesteście. Zapraszamy na kolejne nasze imprezy - już niedługo kolejny BAL  ...  PIRACKI BAL SYLWESTROWY !!!

Wróżka Marta miała kolejkę jeszcze długo po ustalonej godzinie swojej pracy ;-)  Wielu z naszych gości chciało usłyszeć swoją przyszłość, powróżyć sobie z kart czy "przelać" wosk przez klucz..  Wróżka Małgosia szalała, wróżyła, tasowała i lała wosk oj lała że aż miło ;-)  Życzymy wszystkim aby wróżby się spełniły :-)

DJ Daro uprzyjemnił nam tę noc muzyką lat 80 i 90 ; Były też nowsze hity przy których rytmach bawiła się cała sala... Do samiutkiego końca tj do 4.00 a nawet kilkanaście minut dłużej goscie licznie zajmowali nasz parkiet !!!

Jedzenie....  Szef Kuchni jak zwykle... zaskoczył, zaszalał... był po prostu magiczny ;-) 

No i zdjęcia...  jak zwykle baaardzo dziękujemy za fotorelacje Panu Marcinowi Czernickiemu !!!  http://marcinczernicki.com/

Pełna fotorelacja z wydarzenia:

 

KORONAWIRUS a nasza działalność

KORONAWIRUS a nasza działalność