Restauracja Biała Dama

pysznie, świeżo, podane z klasą..... tylko w Białej Damie przez cały rok

 

Nowoczesna, urządzona w jasnych barwach restauracja Biała Dama to prawdziwe serce naszego obiektu. Niebanalny wystrój nawiązuje do skandynawskiego designu i zaskakuje oryginalnym wyglądem. Każdy detal jest dopasowany do całości tak, że miejsce to jest przytulne i ciepłe sprawiając wrażenie bytności w zaciszu domowego ogniska.

 

 

W sezonie zimowym uroku dodaje kominek przy którego blasku i cieple można się rozkoszować np. przyrządzanym oryginalnie i na miejscu grzanym winem czy piwem.

Nasze dania serwowane są zawsze ze świeżych produktów, robione na miejscu w chwili zamówienia – tak aby zagwarantować kuchnię na najwyższym poziomie, w doskonałym smaku, zadowalającą podniebienia największych smakoszy. Każdy znajdzie tu coś dla siebie....

 

 

 

Polecamy najwyższej jakości kawę, domowe ciasto i pyszne desery. W naszej karcie odnajdziecie Państwo bogaty wybór herbat i innych napoi. W sezonie letnim restauracja posiada dwa tarasy w tym jeden z widokiem na jezioro Jamno. Nasza restauracja zaprasza Państwa w swoje progi przez cały rok.

 

PIRACKI SYLWESTER 2019

31 grudnia 2019